LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oxford Learning Center

RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Profesjonalna Szkoła Języka Angielskiego zatrudni osobę na stanowisko lektora języka angielskiego na rok szkolny 2018/2019 do nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy 20-24 godziny nauczania w tygodniu. Zajęcia języka angielskiego dla grup rozpoczynają się o godzinie 15:45, 17:30, 19:10 i trwają 90 minut. Uczymy od poniedziałku do piątku. Lektorzy mogą przygotowywać  się do zajęć  w miłym i dobrze zorganizowanym Pokoju Nauczycielskim wyposażonym w bogatą bibliotekę, kserokopiarkę i komputer z dostępem do internetu.

Każdy lektor ma swoje biurko, CD player, komplet podręczników i możliwość codziennych konsultacji z Senior Teacherem/ Dyrektorem metodycznym

W trakcie roku szkolnego nasi lektorzy biorą udział w programie rozwoju zawodowego i samodoskonalenia się, uczestniczą w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Szkoła istnieje na rynku radomskim 24 lata i cieszy się bardzo dobrą opinią.

Zapraszamy do naszego grona.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać :
•Dyplom ukończenia Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych lub Filologii Angielskiej
•Doświadczenie zawodowe mile widziane.
•Miła aparycja, entuzjazm, kreatywność, rzetelność, punktualność i dobra organizacja.

Termin składania dokumentów aplikacyjnych do 30 czerwca 2018 r.

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego działająca 27 lat na rynku radomskim zatrudni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
10.09. 2018 - 14.06.2019 r.
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia