Lektor języka angielskiego

Centrum Helen Doron Opole

Namysłów, opolskie

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Okręgowy Helen Doron English Opole poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego – certyfikat CAE lub dyplom filologii angielskiej,
  • chęć do pracy z dziećmi,
  • wysoka kultura osobista, entuzjazm i dobry kontakt z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy lektora.

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej sieci szkół języka angielskiego Helen Doron English,
  • wsparcie metodyczne,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez wielopoziomowe szkolenia i coroczne konferencje,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • międzynarodowy dyplom uprawniający do nauczania metodą HD w Centrach Helen Doron English na całym świecie.

Helen Doron English to:

  • unikatowa, autorska metoda nauczania języka angielskiego,
  • niekwestionowany lider rynku w Polsce i na świecie,
  • międzynarodowa marka obecna w 34 krajach świata i na 5 kontynentach,
  • ponad 15 lat w Polsce (30 lat na świecie),
  • 500 nauczycieli w Polsce,
  • 220 szkół w Polsce.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Prezentacja firmy

Centrum Helen Doron w Opolu działa od 1999r. Jest największą szkołą języ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja