LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

REDBUS Elżbieta Moroz

Hajnówka, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0317

Obowiązki:

Jesteś Nauczycielem Języka Angielskiego❓ Uwielbiasz pracę z dziećmi, chcesz je inspirować i wzbudzać w nich ciekawość, ponadto pragniesz się rozwijać i realizować nieszablonowe pomysły i projekty - nasze przedszkole to miejsce dla CIEBIE! Stawiamy na harmonijny rozwój, dlatego poszukujemy dla naszych skarbów osoby uważnej, empatycznej i troskliwej. Będącej bezpieczną oazą, kopalnią pomysłów, pomocną dłonią oraz kompanem.
W zamian oferujemy:
- umowę o pracę na cały etat (7 godzin pracy z dziećmi według grafiku),
- pracę w nowoczesnej, dwujęzycznej placówce edukacyjnej,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- możliwość ciągłego rozwoju we wspierającym i współpracującym zespole.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy: Białostocka 9, 17-200 Hajnówka, powiat: hajnowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy