Lektor języka angielskiego

Ara Group

85-458 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Języków Obcych ARA School oferuje stanowisko lektora języka angielskiego. Poszukujemy studentów lub absolwentów filologii lub lingwistyki stosowanej do prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w małych grupach w szkole językowej na terenie Bydgoszczy. Szukamy osób energicznych, pogodnych i kontaktowych.

Wymagania

studenci lub absolwenci filologii / lingwistyki stosowanej

Prezentacja firmy

Osiedlowa Szkoła Języków Obcych dla dzieci i młodzieży organizuje zajęc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
25PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia