Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/06/2017.

Lektor języka angielskiego - Gliwice, Zabrze

44-100 Gliwice, śląskie

Szkoła Języków Obcych Songin English

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w rozwijającej się szkole językowej, której głównym celem jest indywidualne podejście do klienta oraz kreatywność w prowadzeniu zajęć i w opiece nad całym procesem nauczania języka obcego, często wychodzącym poza sale lekcyjne.

Poszukujemy głównie chętnych do długoterminowej współpracy wykraczającej poza jeden rok szkolny. W ramach współpracy oferujemy bezpłatną opiekę medyczną w PZU.

Praca od drugiego semestru.

CV: prosimy przesyłać na adres mailowy.

Nasza główna siedziba znajduje się w ścisłym centrum Gliwic w bezpośrednim sąsiedztwie... przystanku autobusowego, co powoduje, że do naszej szkoły łatwo jest dotrzeć słuchaczom z wszystkich dzielnic Gliwic oraz miast sąsiadujących. Przy szkole znajdują się darmowe miejsca parkingowe.
W 2011 roku powstała pierwsza filia szkoły w Zabrzu-Helence (budynek Gimnazjum 24). W 2013 roku powstała druga filia szkoły w Zabrzu-Rokitnicy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Bezpłatna opieka medyczna w PZU.
Branża / kategoria:
Praca Edukacja / Szkolenia