Lektor języka angielskiego dla dzieci

Leader School

Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła języków obcych Leader School jedna z największych i najpopularniejszych szkół językowych posiadająca 28 placówek i 42 licencje w Polsce .

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Lektoróe języka angielskiego

Do prowadzenia zajęć w grupach dla DZIECI

W związku z rozwojem oraz coraz większą liczbą uczniów poszukujemy kreatywnych lektorów do stałej i długoterminowej współpracy.

Od kandydatów oczekujemy

znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

zaangażowania w wykonywaną pracę

punktualności, uczciwości

Oferujemy

interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce

możliwość rozwoju zawodowego

opiekę metodyczną,

możliwość prowadzenia kursów w godzinach porannych, przed- i popołudniowych oraz wieczornych - w zależności od dyspozycyjności lektora,

bloki zajęć

bardzo dobre wynagrodzenie

miłą atmosferę współpracy.

Prezentacja firmy

Szkoła Języków Obcych Leader School jedna z największych i najpopularni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia