Lektor j. angielskiego do szkoły angielskiego dla dzieci

Junior English School

02-758 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko lektor języka angielskiego do szkoły językowej dla dzieci "Junior English School" - Warszawa – Mokotów oraz Gocław (pon-czw w godz. 14:00-19:00). Rozpoczęcie pracy od początku września.

Poszukujemy młodych, energicznych osób do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą (3-18 lat) w naszej placówce na Mokotowie oraz Gocławiu.
Zapraszamy lektorów lubiących pracę z dziećmi, chętnie z przygotowaniem pedagogicznym i bardzo dobrym angielskim.
Terminy zajęć: od poniedziałku do czwartku w godzinach 14:00-19:00.
Szukamy osób do stałej, długotrwałej współpracy.
Nasza szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego WYŁĄCZNIE dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym począwszy od 3 roku życia. Pracujemy z grupami 2-6 osobowymi, prowadzone są także zajęcia indywidualne.
Projekt Junior English School powstał, gdyż pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym nauka będzie dla dzieci radosnym i twórczym doświadczeniem w otoczeniu dziecięcego, a nie dorosłego świata. We wszystkich salach znajdują się nowoczesne tablice multimedialne, komputery i projektory, pozwalające na uatrakcyjnienie zajęć, zamianę nudnego podręcznikowego ćwiczenia w znakomitą zabawę czy oglądanie filmów w angielskim oryginale na 70" ekranie. Wygląd szkoły odzwierciedla naszą ideę nauczania: zajęcia mają być radosną
przygodą z językiem angielskim, a jedyną obowiązującą formą lekcji jest doskonała zabawa.
Nasza szkoła jest objęta patronatem metodycznym wydawnictwa Pearson -lektorzy systematycznie doszkalają się na specjalnie przygotowanych warsztatach Pearson Education Polska i wewnętrznych szkoleniach metodycznych i pedagogicznych.
Zapraszamy lektorów entuzjastycznych i zaangażowanych, uśmiechniętych, pomysłowych i odpowiedzialnych - takich, którzy z pracy z dziećmi czerpią radość i satysfakcję.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe uprawniające do nauki j. angielskiego.
Mile widziane przygotowanie pedagogiczne.

Prezentacja firmy

Junior English School to zespół ośrodków nauczania języka angielskiego d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Darmowe szkolenia oraz premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia