Lektor j. angielskiego do przedszkola prywatnego na Mokotowie

Junior English School

02-758 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy lektora j. angielskiego do prywatnego przedszkola na Mokotowie, z którym od wielu lat współpracuje nasza szkoła.
Zapraszamy lektorów lubiących pracę z dziećmi, chętnie z przygotowaniem pedagogicznym i bardzo dobrym angielskim.
Terminy zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-13:00.
Szukamy osób do stałej, długotrwałej współpracy.
Nasza szkoła - Junior English School - jest objęta patronatem metodycznym wydawnictwa Pearson - lektorzy systematycznie doszkalają się na specjalnie przygotowanych warsztatach Pearson Education Polska i wewnętrznych szkoleniach metodycznych i pedagogicznych.
Zapraszamy lektorów entuzjastycznych i zaangażowanych, uśmiechniętych, pomysłowych i odpowiedzialnych - takich, którzy z pracy z dziećmi czerpią radość i satysfakcję.

Prezentacja firmy

Junior English School to zespół ośrodków nauczania języka angielskiego d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia