Lekka praca przy sortowaniu i pakowaniu artykułów higienicznych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, Police, Goleniów, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin, Police, Goleniów, Gryfino, Stargard, Pyrzyce

OFERUJEMY:

  • Pracę lekką, miłą i przyjemną
  • Wydłużoną przerwę do 30 minut
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie - 15 zł/h brutto
  • Przyjazną atmosferę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ręczna segregacja artykułów higienicznych i medycznych
  • Pakowanie artykułów higienicznych
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Zdolności manualne oraz dobry wzrok

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.