LEKKA PRACA NA PRODUKCJI - OD ZARAZ

OTTO Work Force

Ligota Duża k/Kluczborka, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Ligota Duża k/Kluczborka

LEKKA PRACA NA PRODUKCJI - OD ZARAZ, nie wymagająca doświadczenia!
Szukasz stabilnego zatrudnienia z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Masz doświadczenie w branży automotive? Pracę przy produkcji lamp do samochodów masz już praktycznie w kieszeni. Brzmi poważnie? Spokojnie – wszystkiego szybko Cię nauczymy
Gdzie? KLUCZBORK/LIGOTA DOLNA

Jakie są główne obowiązki na tym stanowisku?
Produkowanie wyrobów zgodnie ze standardami firmy, czyli:
• kontrola oraz montaż gotowego wyrobu
• prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
• obsługa maszyn i przyrządów w obszarze produkcji
• terminowa realizacja i księgowanie zleceń
• zachowanie porządku na stanowisku

Co możemy Ci zagwarantować?
• pracę w systemie trzy zmianowym
• stałe wynagrodzenie miesięczne + specjalne premie
• podwyżkę po okresie próbnym
• umowę o pracę tymczasową na start
• przyjazną atmosferę ;-)

Czego oczekujemy?
• dyspozycyjności do nawiązania długotrwałej współpracy od zaraz
• zaangażowania, sumienności i zdolności manualnych
Doświadczenie w pracach produkcyjnych będzie mile widziane, ale nie jest wymagane - zorganizujemy kilkudniowe szkolenie, które pozwoli Ci od podstaw nauczyć się pracy jako Operator linii montażu!

Interesujące?
Zadzwoń do nas lub napisz!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.