Lekka praca na produkcji - nie wymagamy doświadczenia!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radzionków, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Radzionków

Jeżeli poszukujesz pracy stałej bądź sezonowej minimum na okres 3mieś zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Realne nawiązania stałej współpracy bezpośrednio z firmą po 6miesiącach,
  • Pracę w systemie 4brygadowym,
  • Podstawowe wynagrodzenie 16zł brutto/h,
  • Dodatki nocne + przez pół roku premia 100zł brutto za frekwencje, po pół roku 200zł brutto wypracowane według wskaźników,
  • Pracę również w nadgodzinach,
  • Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
  • Pakiet benefitów Adecco +Club,
  • Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Pracę od zaraz !
  • LEKKĄ PRACĘ DLA KAŻDEGO (dla pań, panów, emerytów,studentów)
  • Pracę dla osób, które poszukują pracy sezonowej jak i stałej.

Obowiązki:

  • Praca na produkcji
  • Kontrola jakości produktu,
  • Montaż, oklejanie, pakowanie elementów skrzynek
  • Usuwanie wad wyrobu w procesie okrawania i opalania
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Nie wymagamy doświadczenia!
  • Chęci do pracy,
  • Dyspozycja w systemie 4 brygadowym,
  • Sprawność manualna.

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 695 060 093 Zadzwoń lub wyślij SMS o treści ’Produkcja Zabrze ’ - Oddzwonimy!

Numer referencyjny: SA/02/2020/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.