Lekka praca na magazynie dla kobiet i mężczyzn

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy lekkiej pracy w której nie można się nudzić? To właściwy adres!

Szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy Ci:

Wymagania

Dlaczego warto pracować w tej firmie?

  • Wynagrodzenie ok. 3500 zł brutto miesięcznie!
  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Nowoczesna stołówka oraz czysty i ciepły magazyn
  • Dofinansowanie do posiłków - posiłek dwudaniowy za 3,5 zł!
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie i masa dodatkowych korzyści!
  • Karta do sklepu, wyprawka szkolna i wiele, wiele innych!

Czym będziesz się zajmować?

  • Wysyłką towaru
  • Kompletowaniem i pakowaniem zamówień
  • Obsługą skanera
  • Inwentaryzacją

Czego chcemy od Ciebie?

  • Chęci do pracy!
  • Dostępności w systemie zmianowym oraz w wybrane soboty
  • Zostania u nas na dłużej :)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.400,00 zł - 3.600,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna, dodatek nocny
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie