Lekka praca manualna na produkcji - wolne weekendy!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, mazowieckie

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk

ZADANIA

• Kompletacja zamówień
• Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze
• Kontrola jakości wyrobów

WYMAGANIA
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i precyzja
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

OFERUJEMY
  • Możliwość pracy od zaraz na pełen etat w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę na czas określony z możliwością przejścia na umowę kodeksową
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość podwójnego zarobku w soboty
  • Premię miesięczną do 30% całości wynagrodzenia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport,
  • Ubezpieczenie
  • Wolne weekendy!
  • Bezpłatny bus na trasie: Płońsk, Raciąż, Baboszewo, Przyborowice, Załuski, Nowy Dwór Mazowiecki

ZAAPLIKUJ LUB NAPISZ SMS O TREŚCI ’PRACA NDM’
TEL. 882 189 793

Zachęcamy również do wzięcia udziału w procesie osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności oraz emerytów i rencistów.

Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials