Lekka praca jako monter/monterka

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Czy chciałbyś nauczyć się czegoś nowego? Nabyć doświadczenie w branży elektronicznej? Lubisz majsterkować?

Nie zwlekaj, aplikuj! Poszukujemy pracowników takich jak Ty!

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRACA" na numer 693621017 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę na trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6
  • Poszukujemy pracowników na dłuższy okres z z możliwością zatrudnienia bezpośredniego!
  • Dofinansowanie do smacznych, domowych posiłków wydawanych na stołówce
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie elektroniki

Rozpiera Cię energia i lubisz po pracy (lub przed

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji