Lekarzy różnych specjalizacji do przychodni w Centrum Krakowa w Falck Medycyna

Kompendium24

Kraków, małopolskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Falck Medycyna sp. z o.o.

Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia, Medycyna pracy, Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Położnictwo i ginekologia, Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Neurologia

FALCK MEDYCYNA jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz znaczącym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.
Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do naszej prężnie działającej placówki w Centrum Krakowa szukamy następujących specjalistów:

DERMATOLOGA, NEUROLOGA, GINEKOLOGA (konsultacje, usg), LEKARZA POZ, LEKARZA MEDYCYNY PRACY, ORTOPEDY (usg, zabiegi),

Zakres obowiązków:
• Konsultacje pacjentów komercyjnych lub NFZ (tylko dermatolog)

Wymagania:
• Pełna specjalizacja, I stopień specjalizacji lub ostatni rok z wyżej wymienionych specjalizacji

Informacje dodatkowe:

• Lokalizacja: Kraków, Mazowiecka 4-6
• Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia
• Rodzaj umowy: zlecenie lub kontrakt

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie z przyjaznym środowiskiem pracy i kulturze organizacyjnej opartej na wartościach i relacjach
• Kartą sportową z dostępem w całej Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt emaliowy lub telefoniczny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.