Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

LEKARZE (wszelkich specjalności) niewymagana niemiecka aprobacja- NIEMCY

Wrocław, dolnośląskie

ABC Work Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ABC Work - Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku LEKARZ. Posiadamy wiele zleceń dla lekarzy wszystkich specjalności. Nie jest wymagana niemiecka aprobacja. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Odwiedź naszą stronę www.abcwork.eu. Wyśij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowisku
  • Biegła znajomość j.niemieckiego
  • Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
  • Prawo do wykonywania zawodu w Niemczech - mile widziane

Dlaczego ABC Work:

  • Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
  • Jesteśmy już 5 lat na rynku
  • Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
  • Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

O nas

ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z... rekrutacją od 2010 roku.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Przede wszystkim dlatego, że rzetelne wywiązywanie się z zobowiązań to nasz priorytet.
Nasz zespół tworzy grono odpowiednio wykształconych, kreatywnych oraz naładowanych pozytywną energią osób, dzięki którym możemy nieustannie się rozwijać oraz otwierać na coraz to nowe rynki pracy.
Przekonaliśmy się i wiemy, że najważniejsze jest to, by jak najlepiej reprezentować naszych klientów. Dlatego nikt, kto podejmuje współpracę z ABC Work nie jest dla nas anonimowy.
Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii czy też w Finlandii znajdują co roku setki osób. To nasze zaangażowanie w wytrwałe wypełnianie swoich obowiązków przyczynia się do coraz bardziej poszerzającego się grona zadowolonych pracowników. Działamy po to, aby pomóc w realizacji zawodowych oraz finansowych celów, które do tej pory były niemożliwe do zrealizowania.
Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna , Praca Uroda / Pielęgnacja , Praca Inne