Opis stanowiska pracy

Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie, największa placówka onkologiczna w Polsce, poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

Lekarza - ze specjalizacją onkologia kliniczna

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • warunki do stałego poszerzania wiedzy praktycznej;
  • rozwój zawodowy i naukowy;
  • pracę w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku zdrowia.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV) do dnia 31 października 2019 r., w wersji elektronicznej za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Instytut jest jednostką naukowo-badawczą i usługowo-leczniczą zapewniaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia