Opis stanowiska pracy

Laboratorium weterynaryjne AGRO-VET we Wrocławiu specjalizujące się w diagnostyce laboratoryjnej chorób zwierząt, ze szczególnym wskazaniem na choroby drobiu.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lekarz Weterynarii

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

• wykonywanie badań bakteriologicznych (sekcji piskląt/ptaków), serologicznych, parazytologicznych i innych,

• wykonywanie innych badań diagnostycznych i laboratoryjnych,

• udzielanie porad i konsultacji,

• przyjmowanie próbek do badań; przygotowanie wyników badań; opracowywanie sprawozdań z badań,

• prace administracyjno-biurowe związane z obsługą Klientów,

 Od kandydatów wymagamy następujących kwalifikacji:

• wykształcenie wyższe kierunkowe – dyplom lekarza weterynarii,
• staż pracy w zawodzie,
• znajomość nowoczesnych technik badawczych stosowanych w mikrobiologii, biotechnologii, parazytologii,
• umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
• staranność, dokładność, samodzielność,
• umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne, dyspozycyjność, chęć rozwoju,
• preferowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mówienie, rozumienie, czytanie, pisanie) na poziomie średniozaawansowanym,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie pracy w Systemie Jakości,
• dodatkowym atutem będzie posiadanie specjalizacji z zakresu Chorób Drobiu,

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość etatowej pracy w nowoczesnym laboratorium oraz pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi wiedzy i kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, referencje oraz dokumenty poświadczające umiejętności) listownie na adres firmy lub złożenie jej osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem rekrutacja w siedzibie laboratorium.

Adres: AGRO-VET ul. Kuropatwia 2; 51-419 Wrocław

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Laboratorium weterynaryjne AGRO-VET we Wrocławiu specjalizujące s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Weterynaria