ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lekarz weterynarii

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Województwo wielkopolskie (Leszno, Rawicz, Wolsztyn, Krotoszyn, Jarocin)

Kluczowe zadania na stanowisku:
• Współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli trzody chlewnej
• Podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z rolnikami kontraktowymi
• Współpraca na podległym terenie, wyjazdy służbowe
• Prace weterynaryjne

Wymagania:
• Dyplom lekarza weterynarii (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy)
• Wiedza i znajomość branży weterynaryjnej
• Gotowość do podróży na podległym terenie
• Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne
• Samodzielność, konsekwencja w działaniu, realizacja założonych celów
• Otwartość na nową wiedzę i nastawienie na ciągły rozwój
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Cykl intensywnych szkoleń wdrażających w stanowisko
• Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilność zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy (premie miesięczne, kwartalne)
• Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, samochód służbowy).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials