Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, rodzinnej kliniki weterynaryjnej z Leszna, poszukujemy kandydatów na stanowisko lekarza weterynarii. Firma naszego Klienta zapewnia kompleksową opiekę zwierzętom towarzyszącym (lecznica, gabinet pielęgnacji, hotel) już od 25 lat.

Zakres obowiązków:

• miła i profesjonalna obsługa klientów

• diagnostyka różnicowa schorzeń występujących u zwierząt towarzyszących

• wykonywanie zabiegów tj. wkłucia dożylne, domięśniowe, zakładanie wenflonów

• opieka nad pacjentami stacjonarnymi

Oferujemy:

• umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem) – na początku próbną na 3 miesiące

zarobki ok. 5-8 tys. zł brutto + premię od przychodów + dodatek za dyżury weekendowe

pracę 8h dziennie od pn. do pt. w systemie dwuzmianowym (8-16 i 12-20) + weekendy (sob. 9-13, ndz. 10-12)

możliwość otrzymania zakwaterowania na miejscu za dodatkową opłatą

szansę na podnoszenie kwalifikacji zawodowych - nauka obsługi aparatu do morfologii, biochemii, nauka obsługiwania programu Klinika XP, asystowanie przy zabiegach, wykonywanie zdjęć RTG i badania USG

dofinansowanie do konferencji/szkoleń

długoterminową współpracę

 • prosty i sprawny proces rekrutacji - rozmowa z nami, spotkanie z Klientem, możesz zaczynać!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Wymagania

• dyplom lekarza weterynarii

• umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów chirurgicznych

• komunikatywna znajomość języka angielskiego

• prawo jazdy kat. B

• dyspozycyjność w sytuacjach nagłych

• mile widziana – znajomość programu Klinika XP

Nazywamy się Jobs+, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych talentów do... organizacji, a kandydatów w znalezieniu wymarzonej oferty.

W naszej codziennej pracy staramy się jak najlepiej dopasować ludzi do miejsc, aby pomóc im osiągnąć ich prawdziwy potencjał. Rekrutujemy ludzi dla ludzi – tak definiujemy naszą działalność. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamy o partnerską atmosferę, budujemy długotrwałe relacje.

Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Współpracujemy również z firmami zagranicznymi - delegujemy pracowników m.in. do Niemiec, Francji i Belgii.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Weterynaria