LEKARZ W PRZYCHODNI W ZAKRESIE PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Cosmoworker

Słubice, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Praca przychodni w zespole lekarza rodzinnego w Słubicach.
Rozwijający się zespół.
Kontakt w ciągu 24h.

Cosmoworker z powodzeniem rekrutuje pracowników dla swoich Klientów.

Dzisiaj nasi rekruterzy poszukują pracowników na poniżej opisane stanowisko:

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • pełen zakres obowiązków związanych z przyjmowaniem pacjentów w przychodni.

Wymagania:

  • dyplom lekarza medycyny,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do negocjacji,
  • pełen etat, 1/2 etatu, 1/4 etatu, do uzgodnienia.

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej lub kontakt telefoniczny.

0048 660 457 009
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę z przychodnią POZ.
Wszystkie dane kandydatów pozyskiwane są w drodze korespondencji szyfrowanej.

Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146.

2006-2023 ⓒ

Prezentacja firmy

W Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia