Opis stanowiska pracy

A-TEAM Health Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach medycznych w Polsce i zagranicą.

Aktualnie dla naszego Klienta – lidera opieki stomatologicznej w UK – prowadzimy rekrutację na stanowisko:

LEKARZ STOMATOLOG

Miejsce pracy:

Wielka Brytania

Zadania:

• Praca na stanowisku Lekarza Stomatologa w jednym z sześciuset gabinetów

Oferujemy:

• Zatrudnienie w wiodącej sieci gabinetów dentystycznych w Wielkiej Brytanii

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Praca w wymiarze pełnego etatu z możliwością pracy w nadgodzinach oraz elastyczny grafik

• Pakiet relokacyjny w kwocie 6 000 funtów

• Wkład 6 000 funtów na opiekę mentorską ze strony NHS

• Pomoc w całym prosie rekrutacyjnym oraz później na etapie uzyskiwania prawa do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii

Wymagania

• Biegła znajomość języka angielskiego

• Pełne prawo do wykonywania zawodu Lekarza Stomatologa

• Dyplom ukończenia studiów w kraju UE

• Gotowość do

• Przyjazna postawa wobec pacjentów i pozostałego personelu

• Gotowość do samodzielnej pracy

• Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• Komunikatywność, zaangażowana postawa i empatia wobec pacjentów

• Umiejętność pracy w zespole

• Zachowanie najwyższych standardów pracy lekarza

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
Pakiet relokacyjny, pakiet mentorski
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy