LEKARZ Stomatolog/Dentysta Warszawa Saska/Gocław wt/czw

mazowieckie

Klinika Stomatologiczna Dental Spa Saska / Gocław

Opis stanowiska pracy

Specjalizacja: Stomatologia ogólna

Gabinet Stomatologiczny Dental Spa Warszawa Gocław/Osiedle Saska podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem z min. 2 letnim doświadczeniem (wtorek, czwartek). Gabinet posiada duży potencjał rozwojowy. Wymagana własna działalność. Proszę przesyłać aktualne CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych pod adres email lub dzwonić na numer telefonu w godz. 9-14.

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia