Lekarz Specjalista

FOX GROUP

Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszych szwajcarskich zleceniodawców: Klinik, Szpitali Rehabilitacyjnych oraz Prywatnych Praktyk Lekarskich poszukujemy

Lekarzy Specjalistów w dziedzinie:

Anestezjologii, Chirurgii, Endokrynologii, Gastrologii, Ginekologii, Kardiologii, Medycynie Oglonej etc.

Wymagania

  • Jeśli władasz doskonale językiem niemieckim lub innym szwajcarskim jezykiem urzedowym (francuski /wloski)
  • Posiadasz udokumentowane wykształcenie i doświadczenie zawodowe w swojej specjalnosci
  • Jesteś otwarty na zmiany i chciałbyś zamieszkać w przepięknej Szwajcarii

To właśnie na Ciebie czekamy!

Oferujemy:

  • Doskonale szwajcarskie warunki zatrudnienia:
  • Zarobki roczne do 200.000 CHF, (w zależności od zajmowanego stanowiska i posiadanych kwalifikacji zawodowych)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Bezpłatna pomoc w uzyskaniu uznania Dyplomu niezbędnych do wykonywania pracy w Szwajcarii
  • Polskojezyczne wsparcie w procesie rekrutacji oraz w okresie aklimatyzacji

Jeśli ta oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie, wyślij niezwłocznie swoją aplikację w języku niemieckim zawierającą:

  • CV ze zdjęciem
  • List motywacyjny
  • Dokumenty uprawniające do wykonywania zawodu w tłumaczeniu przysięgłym na jeden ze szwajcarskich jezykow urzedowych
  • Certyfikat jezykowy
  • Referencje

Prezentacja firmy

FOX GROUP Schweiz GmbH z siedzibą w Szwajcarii, działa w zakresie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
13 pensja
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi