LEKARZ SPECJALISTA W ZAKRESIE CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o. Warszawa, mazowieckie

Zatrudni:

LEKARZY SPECJALISTÓW W ZAKRESIE CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

oraz

LEKARZY ZAINTERESOWANYCH REALIZACJĄ TEJ SPECJALIZACJI

do pracy w zespole lekarskim Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych z Pododdziałem Nefrologicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz na dyżury w w/w Oddziale.

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz pracę w miłym i przyjaznym zespole.

W ofercie prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji dla Szpitala Czerniakowskiego Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)

Prezentacja firmy

Szpital Czerniakowski prowadzi działalność leczniczą na terenie Mokotowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne