Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Lekarz rodzinny

Lublin, lubelskie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Zdrowia KUL

Specjalizacja: Medycyna rodzinna

NZOZ Poradnia Zdrowia KUL prowadzona przez Fundację Rozwoju KUL to prężnie rozwijająca się placówka medyczna. Oferuje fachową opiekę lekarską dla studentów i pracowników Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz wszystkich mieszkańców Lublina. Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra medyczna oraz najnowszy technologicznie sprzęt gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług dla pacjenta.
Obecnie poszukujemy pracownika, który zatrudniony będzie na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
• Badania pacjentów z zakresu medycyny rodzinnej
• Elastyczne godziny pracy

Od kandydatów oczekujemy:
• Specjalizacji z medycyny rodzinnej/chorób wewnętrznych
• Minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na tym stanowisku
• Sprawnego posługiwania się programami komputerowymi (dla lekarzy)
• Zaangażowania w pracę
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania pozytywnych relacji z pacjentem
• Mile widziana dodatkowa specjalizacja z medycyny pracy

Oferujemy:
• Przyjazne środowisko pracy
• Pracę w wykwalifikowanym zespole
• Pomoc ze strony współpracowników
• Możliwość zawarcia umowy o pracę/zlecenia/kontraktu

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia