LEKARZ REHABILITACJI MEDYCZNEJ

IPF Medical

61-814 Poznań, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko LEKARZA REHABILITACJI MEDYCZNEJ do renomowanego centrum rehabilitacji funkcjonalnej, położonego w północno-zachodniej Francji.

Miejsce pracy: Francja, region Normandia, departament Seine-Maritime (76)

OPIS STANOWISKA

  • Konsultacja pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu (bark, biodra, kolano, kręgosłup) i neurologii.
  • Praca w zespole interdyscyplinarnym, w którego skład wchodzi: 7 fizjoterapeutów, 4 lekarzy rehabilitacji medycznej, 4 ergoterapeutów, 4 nauczycieli APA (adaptowanej aktywności fizycznej), neuropsycholog, psycholog, dietetyk, pielęgniarki oraz pomoce pielęgniarskie).
  • Czas pracy: praca od poniedziałku do piątku, co 7 tygodni dyżur w weekend.

OFERUJEMY

  • Francuską umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych, na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie 8000€ brutto (33760 zł brutto).
  • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu - pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).
  • Mieszkanie udostępnione na czas okresu próbnego, możliwość późniejszego przedłużenia wynajmu.
  • 6 tygodni płatnego urlopu + dodatkowo 6 dni w ramach odbioru godzin

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki na bezpłatnym, specjalistycznym kursie.
  • Gotowość do otwarcia własnej działalności we Francji.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
33 700PLN - 33 760PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi