Lekarz radiolog

Kostrzyn Nad Odrą, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Opis stanowiska pracy

  • Świadczenie usług medycznych w zakresie radiologii i/lub wykonywanie wybranych badań ultrasonograficznych.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania

  • Lekarz, o udokumentowanym potwierdzeniu umiejętności wykonywania badań ultrasonograficznych lub lekarz specjalista, który ukończył specjalizację obejmującą swoim programem nabycie umiejętności wykonywania badań ultrasonograficznych w określonym zakresie.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

W skład Grupy wchodzi 10 szpitali: województwo kujawsko-pomorskie: Nowy Szpital w Świeciu,... Nowy Szpital w Wąbrzeźnie, Nowy Szpital w Nakle i Szubinie; województwo lubuskie: Nowy Szpital w Świebodzinie, Nowy Szpital w Szprotawie, Nowy Szpital we Wschowie, Nowy Szpital w Skwierzynie, Nowy Szpital w Kostrzynie n. Odrą; województwo małopolskie: Nowy Szpital w Olkuszu  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Inne