Lekarz psychiatra - Goteborg i okolice Sztokholmu

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Paragona od 15 lat pomaga lekarzom w rozpoczęciu kariery za granicą. Dzięki nam znalazło zatrudnienie około 1000 osób, z czego 300 w Szwecji.

Obecnie szukamy:

- psychiatrów do Szpitala Uniwersyteckiego w Goteborgu

- psychiatrów do szpitali i przychodni w okolicach Sztokholmu i Goteborga

- psychiatry dziecięcego do szpitala w okolicach Goteborga

OFERUJEMY:

- intensywny, bezpłatny kurs językowy ON-LINE lub stacjonarny
- stałe zatrudnienie, możliwość wykonywania badań naukowych
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- kompleksowy program adaptacyjny po przyjeździe do Szwecji
- bezpłatny kurs językowy online dla współmałżonków
- pomoc w uzyskaniu autoryzacji w Szwecji
- pomoc w znalezieniu mieszkania, szkoły/przedszkola
- pokrycie kosztów przeprowadzki do Szwecji

W przypadku jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt.

Zachęcam do złożenia swojej aplikacji!

www.paragona.com

Po

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia