Opis stanowiska pracy

Współpraca z nami to dostęp do wysokiej jakości materiałów stomatologicznych oraz wsparcie profesjonalnych, wykwalifikowanych Higienistek i Asystentek stomatologicznych

Oferujemy:

  • ścisłą współpracę z innymi specjalistami
  • miłą atmosferę i wsparcie koordynatora stomatologii
  • szkolenia wspierające rozwój kompetencji interpersonalnych
  • nowoczesne gabinety wyposażone m.in mikroskopy, kamery wewnątrzustne
  • pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem
  • koordynowaną opiekę nad pacjentem opartą o międzynarodowe standardy kliniczne
  • możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej
  • godziny pracy do ustalenia indywidualnego
  • benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie przy zatrudnieniu powyżej 80 godz. miesięcznie. Medicover_Benefits, bezpłatny dostęp do platformy MedicoverGO oferującej indywidualne plany dietetyczne i treningowe, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych)
  • współpracę w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie

Jeśli:

  • posiadasz specjalizację z protetyki
  • ukończyłeś kurs z ochrony radiologicznej
  • cenisz dobrą organizację pracy
  • jesteś dyspozycyjny min. 2 dni w tyg.

Ta Oferta jest dla Ciebie!

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Swoją działalność... rozpoczęliśmy w Polsce w 1994 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie jesteśmy obecni w 13 krajach. W Polsce Medicover to 29 centrów medycznych zlokalizowanych w największych miastach, a także Szpital Medicover oraz biuro zlokalizowane w Warszawie. W chwili obecnej Medicover zatrudnia blisko 3000 pracowników w tym ok. 1600 lekarzy i 400 pielęgniarek, których codzienną pracę wspiera wykwalifikowany personel administracyjny i najlepsi specjaliści z dziedziny marketingu, finansów czy IT.

Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia.

W Polsce troszczymy się o zdrowie ponad pół miliona osób. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Inne