Opis stanowiska pracy

Treść:

Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w dni powszednie w godzinach 8.00-18.00 w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej - obejmujących wizyty domowe.

Wymagania :

o posiadana specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej lub pediatrii lub co najmniej zakończenie 3 roku specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej lub pediatrii.

Oferujemy:

  • Stawka za 1 godzinę pracy od 110,00 zł. do 130,00 zł.

Wymagane CV.

Prezentacja firmy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów ul... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia