LEKARZ PODSTWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Zakład Karny we Włodawie

Włodawa, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0116

Obowiązki:

Praca w kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy: Żołnierzy WiN 19, 22-200 Włodawa, powiat: włodawski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: podanie o przyjęcie do pracy, zdjęcie i życiorys (cv), kwestionariusz osobowy kandydata do pracy, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kserokopię dowodu osobistego, kserokopie świadectw pracy, kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności, oświadczenie kandydata o niekaralności i korzystaniu w pełni z praw publicznych, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, Termin składania dokumentów o przyjęcie upływa z dniem 28 lutego 2020 roku (liczy się data wpływu do jednostki). Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (082) 572-68-15 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 15:00. Oferty należy składać osobiście lub na adres: Zakład Karny ul. Żołnierzy WiN 19 22-200 Włodawa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy