Lekarz pediatra, neurolog dziecięcy

Kompendium24

Kraków, małopolskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera

Specjalizacja: Pediatria, Neurologia dziecięca

Lekarz pediatra, neurolog dziecięcy, lekarze rozpoczynający specjalizację lub chcący się specjalizować.

Miejsce pracy: Kraków, Małopolska

OBOWIĄZKI:
• Świadczenie usług w zakresie leczenia dzieci w ramach kontraktu z NFZ w domowym hospicjum dla dzieci;
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Min. Zdrowia;
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

WYMAGANIA:
• Lekarz medycyny pediatra, neonatolog, neurolog dziecięcy, również rozpoczynający specjalizację lub chcący się specjalizować;
• Gotowość do prowadzenia opieki nad chorymi dziećmi zgodnie ze współczesną ideą opieki paliatywnej;
• Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
• Dla lekarzy chcących się specjalizować - możliwość odbycia specjalizacji
• Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
• Możliwa dowolna forma zatrudnienia wraz z ustaleniem indywidualnego harmonogramu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem na adres mailowy podany w kontakcie.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI NA WYBRANE APLIKACJE.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.). Przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie”.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.