Oferta wyróżniona

Lekarz okulista

Nakło Nad Notecią, Bydgoszcz, Toruń, Piła, kujawsko-pomorskie

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska
Świadczenie usług w zakresie okulistyki.
Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Oferujemy
Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Przyjazne środowisko pracy.

Wymagania

Wymagania
Specjalizacja w zakresie okulistyki lub w trakcie specjalizacji.
Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
Prawo wykonywania zawodu.
Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

W skład Grupy wchodzi 10 szpitali: województwo kujawsko-pomorskie: Nowy Szpital w Świeciu,... Nowy Szpital w Wąbrzeźnie, Nowy Szpital w Nakle i Szubinie; województwo lubuskie: Nowy Szpital w Świebodzinie, Nowy Szpital w Szprotawie, Nowy Szpital we Wschowie, Nowy Szpital w Skwierzynie, Nowy Szpital w Kostrzynie n. Odrą; województwo małopolskie: Nowy Szpital w Olkuszu  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Inne