LEKARZ ODDZIAŁU RATUNKOWEGO, Francja, region: Hauts-de-France, departament: Oise (60)

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś lekarzem? Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Zastanawiasz się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Drogi lekarzu, abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebny jest zpis do francuskiej Izby Lekarskiej oraz znajomość języka francuskiego. Proces przygotowania (tłumaczenie dokumentów u tłumacza przysięgłego oraz kurs języka francuskiego) trwa około 5 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji. Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia lekarzy, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

Obecnie prowadzimy rekrutację do szpitala położonego we Francji, region: Hauts-de-France, departament: Oise (60)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: LEKARZ ODDZIAŁU RATUNKOWEGO

Opis stanowiska pracy:

  • przyjmowanie osób dorosłych w nagłych przypadkach chirurgicznych oraz pacjentów wymagających hospitalizacji krótkoterminowej,
  • opieka nad podległymi 3 jednostkami ratownictwa medycznego,
  • aktywne uczestnictwo w szkoleniu lekarzy stażystów oraz opiekunów medycznych.

Oferujemy

  • Francuską umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych, na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie 5800€ - 8000€ brutto/miesiąc (25578 zł - 35280 zł brutto/miesiąc)
  • Stałe wsparcie po wyjeździe
  • Możliwość zakwaterowania.
  • 25 dni płatnego urlopu +19 dni RTT do odbioru za nadgodziny

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki na bezpłatnym, specjalistycznym kursie.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
25 578PLN - 35 280PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo płatne dyżury.
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia