Lekarz Neurolog

PKP SA

Łódź, łódzkie

PKP SA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań profilaktycznych: wstępnych, okresowych i kontrolnych, przewidzianych w Kodeksie pracy
  • wydawanie orzeczeń lekarskich do celów przewidzianych w Kodeksie pracy i przepisach wydanych na jego podstawie
  • wykonywanie badań lekarskich oraz wydawanie orzeczeń na podstawie przepisów ustaw innych niż Kodeks pracy
  • wykonywanie badań lekarskich wraz z oceną stanu zdrowia pracownika przed wykonaniem szczepienia ochronnego niezbędnego w związku z wykonywaną pracą
  • kwalifikowanie pracowników do zakładów lecznictwa uzdrowiskowego na turnusy profilaktyczne finansowane przez pracodawców
  • uczestniczenie w komisjach bhp i wizytacje stanowisk pracy
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne
  • dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne podejście do osób badanych

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej renomie i pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.