Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA Warszawa.

lekarz neurolog dyżury

Specjalizacja: Neurologia

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie zatrudni lekarza neurologa do pełnienia dyżurów medycznych w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w godzinach 15,05 – 7,30

Zakres zadań:
 konsultacje neurologiczne pacjentów w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, ze szczególnym uwzględnieniem bezzwłocznych konsultacji pacjentów z podejrzeniem udaru mózgu,
 wieczorne obchody w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej,
 konsultacje pacjentów po telefonicznym wezwaniu przez pielęgniarkę Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej, ewentualne wezwanie lekarza internisty lub innego specjalisty,
 wpisywanie interwencji w systemie komputerowym Clininet oraz wpisów (skróconych) w Książce Raportów

Wymagania:
 prawo wykonywania zawodu,
 specjalizacja w dziedzinie neurologii,
 doświadczenie w pracy w SOR i oddziale udarowym,
 znajomość kryteriów kwalifikacji do leczenia trombolitycznego.

Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Informuję, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, ul. Wołoska 137 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.
Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.