Lekarz Nefrolog/Internista

Hays Poland

Polska Zachodnia, wielkopolskie

Hays Poland

Polska Zachodnia
NR REF.: 1134826

Poszukujemy lekarza do pracy na stacji dializ z województwa wielkopolskiego.

Opis stanowiska:
  • opieka lekarska nad pacjentami na stacji dializ

Oczekiwania:
  • II stopień specjalizacji lub ukończona specjalizacja wg nowego trybu;
  • Umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta.
Główne obowiązki wykonywane na stanowisku:
-Podejmowanie działań profilaktycznych: identyfikowanie czynników oraz zagrożeń zdrowotnych u pacjentów dializowanych, prowadzenie systematycznej oceny stanu zdrowia i skuteczności terapii nerkozastępczej, prowadzenie edukacji zdrowotnej.
-Prowadzenie działań diagnostycznych: planowanie postępowania diagnostycznego, dokonywanie interpretacji wyników, orzekanie o stanie zdrowia pacjentów.
-Podejmowanie działań terapeutycznych w zakresie lecznictwa nerkozastępczego.

Oferujemy:
-Dofinansowanie do specjalizacji,
-Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;
-Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
-Elastyczne godziny pracy – do uzgodnienia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland