Lekarz na SOR Nowodworskie Centrum Medyczne

Kompendium24

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim. Szpital

Specjalizacja: Medycyna ratunkowa, Chirurgia ogólna

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim zatrudni osobę na stanowisko :

Lekarz w systemie do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

ze specjalizacją lub w trakcie specjalizacji (min. po II roku): medycyna ratunkowa, chirurgia ogólna, chirurgia urazowa, choroby wewnętrzne.

1. Wymagania :

wykształcenie wyższe medyczne,

specjalizacja w wybranej dziedzinie po II roku,

komunikatywność i dyspozycyjność.

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

realizowanie kompleksowej opieki lekarskiej dla pacjentów NCM,

prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami Oddziału.

3. Oferujemy:

różne formy zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego, pracę z doświadczoną kadrą, atrakcyjne wynagrodzenie.
4. Wymagane dokumenty:

Ofertę, CV wraz z podaniem,kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz uprawnienia.

Wymagane dokumenty prosimy składać osobiście lub przesłać na adres : Nowodworskie Centrum Medyczne ul. Miodowa 2, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Dział Spraw Personalnych i Organizacyjnych lub mailem.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:„Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2016.922 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim , ul. Miodowa 2, moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego."
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.