Agencja Zatrudnienia KS Service

Lekarz Medycyny Pracy

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie wywiadów pogłębionych z Pacjentem
  • prowadzenie badań z zakresu medycyny pracy
  • sporządzanie dokumentacji i wystawianie niezbędnych zaświadczeń
  • obsługa pacjentów na terenie przychodni

WYMAGANIA

  • wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednim dyplomem
  • ukończona specjalizacja lekarska z zakresu medycyny pracy
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

OFERUJEMY

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt
  • elastyczne godziny pracy
  • nowoczesną infrastrukturę oraz organizację obsługi Pacjenta
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.