Lekarz Medycyny Pracy - Warszawa

Portal-medica.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego klienta, Prywatnej Przychodni poszukuje:

Lekarza medycyny pracy

Nr ref. Med. pracy - Wawa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
• świadczenie usług medycznych zgodnych z uprawnieniami lekarza medycyny pracy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie na umowie o pracę
• wymiar czasu pracy do uzgodnienia – preferowany pełny etat
• elastyczne godziny pracy

Wymagania:
• posiadanie specjalizacji z medycyny pracy
• mile widziane inne specjalizacje: z okulistyki lub neurologii
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza medycyny pracy

Termin rozpoczęcia pracy – jak najszybciej

Opis placówki:
Jest to prywatna przychodnia świadcząca szeroki zakres usług medycznych. W placówce przyjmują lekarze specjaliści m.in. z zakresu medycyny pracy, chirurgii ogólnej, neurologii, okulistyki, urologii, kardiologii czy dermatologii. Przychodnia działa na rynku kilkanaście lat. Zlokalizowana jest w środkowej części Warszawy.

CV wraz z podaniem numeru ref. Med. pracy - Wawa prosimy przesyłać na adres

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia