Lekarz Medycyny Estetycznej

Portal-medica.pl

Łódź (Łódź-Polesie), łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sztuka i Estetyka poszukuje do swojej siedziby w Łodzi
Lekarza Medycyny Estetycznej

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Opis stanowiska

Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak:

  • toksyna botulinowa
  • wypełniacze
  • lipoliza Aqualyx®
  • Radiesse®
  • wolumetria
  • nici PDO
  • osocze bogatopłytkowe
  • i inne

Wymagania

  • uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny
  • certyfikaty uprawniające do wykonywania ww. zabiegów
  • ubezpieczenie OC obejmujące wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej
  • doświadczenie poparte praktyką przy wykonywaniu ww. zabiegów
  • profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami
  • mile widziany certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
  • mile widziany lekarz z Łodzi i okolic

Oferujemy

  • umowę o współpracy
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Po

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia