Lekarz Kardiolog - praca Włochy

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lekarz Kardiolog

Spółka GVM SpA w związku z rozwojem usług medycznych na rynku włoskim, nawiąże współpracę z lekarzami ze specjalizacją z kardiologii lub będących w trakcie specjalizacji, którzy chcieliby dzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami w najlepszych włoskich szpitalach o profilu sercowo – naczyniowym.

Szczegóły finansowe i szczegóły współpracy przedstawimy na rozmowach bezpośrednich. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Pracodawca: G.V.M. SpA

Miejsce pracy: Włochy

Zatrudnię lekarza o specjalności: Kardiologa

Wymagania:

  • prawo wykonywania zawodu lekarza medycyny,
  • ukończona specjalizacja lekarska z Kardiologii lub w trakcie specjalizacji,
  • doświadczenie zawodowe w pracy na oddziale kardiologii mile widziane,
  • udzielanie świadczeń medycznych, diagnozowanie, terapia Pacjentów oraz prowadzenie obowiązkowej dokumentacji medycznej,
  • profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami,
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • znajomość jęz. angielskiego lub jęz. włoskiego (docelowo wymagana nauka j. włoskiego),

Oferujemy:

  • możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów –zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne,
  • możliwość pracy na oddziale kardiologii w prężnie rozwijającym się uznanym włoskim Szpitalu,
  • współpraca z partnerem o stabilnej pozycji rynkowej,
  • stała umowa o współpracy z perspektywą długoterminową,
  • elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza, możliwość pracy na pełny etat/tydzień w miesiącu/2 tygodnie w miesiącu,
  • pomagamy w kompletowaniu wymaganych dokumentów
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zapewniamy mieszkanie we Włoszech

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia