Lekarz Internista/Medycyny Rodzinnej - Kowary

Szpital Bukowiec

Kowary, dolnośląskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:

Specjalizacja: Medycyna rodzinna

Grupa EMC Szpitale to wiodąca spółka w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do jednej z naszych placówek – Szpitala Bukowiec w Kowarach poszukujemy osoby na stanowisko Lekarz Internista/Medycyny Rodzinnej.

Opis stanowiska:
• praca w Poradni POZ
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Oczekiwania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu
• specjalizacja/ lub w trakcie z medycyny rodzinnej lub specjalizacja z chorób wewnętrznych
• znajomość obsługi komputera
• odpowiedzialność i samodzielność
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe
• czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i sympozja wewnętrzne
• wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy
• pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj
lub o kontakt telefoniczny:
Dyrektor Szpitala
Dorota Piotrzkowska
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.