Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje lekarzy do pracy we francuskich placówkach zdrowia

Polscy lekarze są bardzo cenieni na całym świecie
Są uważani za świetnych fachowców z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta

Francja oferuje bardzo dobrze zorganizowany system zdrowotny gwarantujący naszym kandydatom pracę w najlepszych warunkach.

Zajmujemy się rekrutacją lekarzy o różnych specjalizacjach: Anestezjologów, dermatologów, gastroenterologów, lekarzy medycyny ratunkowej, Internistów, Lekarzy rodzinnych, Ginekologów, Pediatrów, Psychiatrów, Radiologów, Chirurgów, Patologów, lekarzy Medycyny pracy i innych specjalizacji

Francuski Klient zapewnia subwencje w wysokości 50 000 Euro na założenie własnej praktyki we Francji

oferujemy:
- Wysokie zarobki min. 8000 Euro miesięcznie Brutto
- autoryzację zawodu
- opłacone zakwaterowanie i podróż

Nie wymagamy znajomości języka francuskiego, zapewniamy kursy językowe

istnieje możliwość obecności tłumacza podczas pierwszych miesięcy od ropzpoczecia kontraktu w pracy

Wymagania:

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia