LEKARZ DPS, Falck Medycyna Kraków

Kompendium24

Kraków, małopolskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Falck Medycyna Sp. z o.o. Oddział Kraków

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Onkologia kliniczna

FALCK MEDYCYNA jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.
Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do DPS przy ul. HELCÓW 2 w KRAKOWIE poszukujemy:

LEKARZA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Konsultacje lekarskie pensjonariuszy DPS

WYMAGANIA:

• aktualne Prawo Wykonywania Zawodu

WYMIAR CZASU PRACY:

• minimum 3-4 godziny raz w tygodniu (możliwość większej ilości godzin)

RODZAJ UMOWY:

• Kontrakt, umowa zlecenie lub umowa o pracę

OFERUJEMY:

• Pracę w firmie o przyjaznym środowiskiem pracy i kulturze organizacyjnej opartej na wartościach i relacjach,
• Możliwość szkoleń i rozwoju,
• Karta sportowa i prywatna opieka medyczna na korzystnych warunkach,
• Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.