Opis stanowiska pracy

„Dobrze zarabiaj kiedy chcesz”
Doctors Next Door Sp. z o.o., właściciel serwisu 'lekarzobok', poszukuje do współpracy lekarzy rodzinnych gotowych do pracy w formie wizyt domowych. Oferujemy nowoczesną usługę opartą na zaawansowanej technologii, pozwalającą na realizację wizyt w dogodnym dla lekarza oraz pacjenta czasie.

Rozumiemy, że zagwarantowanie pacjentowi wysokiej satysfakcji z wizyty możliwe jest wyłącznie poprzez zapewnienie lekarzowi dobrych warunków pracy.

Co oferujemy lekarzom:
• atrakcyjne stawki za wizyty domowe
• elastyczny czas pracy - Lekarz pracuje wówczas, kiedy ma na to czas i ochotę (po zalogowaniu do systemu)
• bezpieczny i bezpłatny transport do pacjenta
• tygodniowy cykl rozliczeń
• pełną obsługę w zakresie wystawiania faktur, paragonów oraz księgowością - Lekarz koncentruje się na opiece nad pacjentem.

Wymagania

Poszukujemy lekarzy:
• specjalistów medycyny rodzinnej (w tym lekarzy rezydentów dysponujących odpowiednim doświadczeniem)
• posiadających zarejestrowaną indywidualną praktykę lekarską
• otwartych, lubiących kontakt z pacjentem
• skłonnych pracować według standardów Rady Programowej, w zakresie kontroli jakości wizyt i satysfakcji pacjenta

Prezentacja firmy

Komfort wizyty domowej w zasięgu jednego kliknięcia. <br/>Jak dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
100PLN - 300PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
bezpłatny transport do pacjenta oraz księgowość
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia