Lekarz Diabetolog

Kompendium24

Kowary, dolnośląskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej " Powiatowe Centrum Zdrowia " Sp z o.o.

Specjalizacja: Diabetologia

Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. w Kowarach ul. Sanatoryjna 15, 58-530 Kowary, zatrudni Lekarza Diabetologa

GŁÓWNE ZADANIA:
Praca na Oddziale Szpitalnym
Prowadzenie dokumentacji medycznej
Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

WYMAGANIA:
Aktualne prawo wykonywania zawodu
Specjalizacja w dziedzinie diabetologii, bądź w trakcie specjalizacji
Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta

UMIEJĘTNOŚCI:
Komunikacja
Planowanie i organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność i samodzielność
Podstawowa umiejętność obsługi komputera

OFERUJEMY:
Atrakcyjne warunki finansowe
Forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
Przyjazną atmosferę, miłych współpracowników

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt z Dyrektorem Szpitala – Dorota Piotrzkowską.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMC Instytut Medyczny SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.