Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2019.

Opis stanowiska pracy

Centrum Stomatologiczne SANDENT Jolanta Jedynak w Długołęce

lekarz dentysta

Specjalizacja: Stomatologia ogólna, Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Nowoczesny i dobrze wyposażony Prywatny Gabinet Stomatologiczny z Długołęki nawiąże współpracę z lekarzem stomatologiem. Oczekujemy minimum 3 letniego doświadczenia w leczeniu zachowawczym dzieci i dorosłych, endodoncji i protetyce oraz profesjonalnego i serdecznego podejścia do pacjenta. W zamian oferujemy pracę (z asystą lub bez) na wysokiej jakości sprzęcie (nowe unity, mikroskop, endopilot, rtg cyfrowe) oraz profesjonalny i wesoły zespół współpracowników. Oferty z CV prosimy przesyłać na adres email lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia