Lekarz dentysta - praca / wysokie zarobki i doskonałe warunki pracy

Portal-medica.pl

Sieradz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna Klinika Stomatologiczna Estetika

poszukuje

ambitnych lekarzy-dentystów

(stomatologia zachowawcza, endodoncja, stomatologia dziecięca).

Oferujemy doskonałe warunki pracy (tomografia, mikroskopy itd.), miła atmosferę i wysokie zarobki.

Pacjenci tylko prywatni. Naszym jedynym problemem jest brak rąk do pracy :-)

Zapraszamy do kontaktu

Po

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia